Polecam, jedzenie znakomite, obs艂uga mi艂a i dbaj膮ca o swojego klienta 馃檪 extra miejsce na wszystkie okazje 馃檪
Mo偶esz r贸wnie偶 polubi膰
Cudowne miejsce! Jedzenie niebia艅sko pyszne. Czysto schludnie mi艂a atmosfera. Pani z obs艂ugi PRZESYMPATYCZNA! B臋dziemy tu wraca膰. 5 gwiazdek to za ma艂o!:)
Obs艂uga uprzejma. Cena adekwatna do potraw. Miejsce ciche, klimatyczne, idealne do odpoczynku przy obiedzie.
Zorganizowa艂em w Letnisku rodzinn膮 imprez臋, wszystko bylo jak nale偶y, jedzenie bardzo smaczne, obs艂uga mi艂a i sprawna. Polecam! Dobra robota.
馃ぉ馃ぉBardzo mi si臋 podoba艂o. Zorganizowa艂em rocznic臋 艣lubu…. KWIATY SZAMPAN 呕ONA ZADOWOLONA I JA 馃槈馃槈馃槈Jedzenie pyszne kaczka mniam mniam palce liza膰 馃槈馃槈馃槈 Restauracja […]