Zorganizowałem w Letnisku rodzinną imprezę, wszystko bylo jak należy, jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła i sprawna. Polecam! Dobra robota.
Możesz również polubić
Cudowne miejsce! Jedzenie niebiańsko pyszne. Czysto schludnie miła atmosfera. Pani z obsługi PRZESYMPATYCZNA! Będziemy tu wracać. 5 gwiazdek to za mało!:)
Mimo obłożenia sali 100% bardzo szybka i skuteczna obsługa (podziękowanie dla Pani Moniki za profesjonalne doradztwo, uśmiech i życzliwość ). Smaczne jedzenie […]
Obsługa uprzejma. Cena adekwatna do potraw. Miejsce ciche, klimatyczne, idealne do odpoczynku przy obiedzie.
Byliśmy na romantycznej kolacji z okazji rocznicy, długo się nie zastanawiałam gdzie iść, bo już od dawna widziałam z ulicy jadąc piękny […]